Arınma yolculuğunda kendine, hayatına ve sağlığına değer verenlerle buluşmak niyetiyle

Kayıtlarımız tamamlanmıştır, yoğun ilginize teşekkür ederiz.

2020 İlkbahar Detoks Programı Başlıyor

9 Mart 2020 haftasında başlayacak programda yaklaşık bir ay boyunca

 • Duygusal ve zihinsel yenilenme için dönüşüm bildirimleri,
 • Hareket ve nefes çalışma tavsiyeleri,
 • Özel bir yemek yeme meditasyonu ve ritüeli,
 • Meditasyon, dua ve niyet önerileri aktarılacak,
 • Bütün sistemi uygulayanlara hediye ürünler gönderilecek ve
 • Ünal Güner’in detoks grubuna özel videoları aktarılacaktır.

Her hafta nasıl besleneceğiniz bilgisinin aktarımı

 • Haftalık olarak yenebilecek ve yenmeyecek besinlerin listesi
 • Bedeninizi arınmaya hazırlayacak içeceklerinizi nasıl hazırlayacağınız ve nasıl tüketeceğiniz
 • Besin desteklerini nasıl kullanacağınız

Kendi hayatının ve gelişiminin sorumluluğunu alarak ilerlemek isteyenler davetlidir.

Dikkat edilmesi gerekenler

 • Beslenme önerilerine uyulması
 • Hareket, nefes, dua/meditasyon, niyet çalışmalarının yapılması
 • Bağısak boşaltımının yapılması
 • Önerilen desteklerin kullanılması
 • Yüksek tansiyon ve ağır kronik rahatsızlıkları olanların doktorlarına danışması önerilir.

Kullanılacak Besin Destekleri

Ünal Güner detoksla ilgili sorularınızı cevapladı

Detoksla ilgili merak ettikleriniz

Detoks ne kadar sürecek?

Detoks programı yaklaşık olarak bir ay boyunca devam edecek, 8 – 12 Nisan’da tamamlanacak.

Detoksu nasıl yapacağım?

Detoksu nasıl yapacağınız, hangi besinleri yemeniz veya yememeniz gerektiği, ne zaman ve nasıl besleneceğiniz, kullanacağınız baharat ve diğer desteklerle ilgili aşama aşama bilgiye unalguner.com üzerinden ulaşabileceksiniz. Bu bilgileri kullanarak kendiniz rahat bir şekilde detoksunuzu yapabileceksiniz.

Detoks programınız ücretli mi?

Detoks programımıza 90 TL veya 14 EURO ödeyerek katılabilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız:

GARANTİ BANKASI TL

769-6625225

IBAN: TR62 0006 2000 7690 0006 6252 25

AKBANK EURO

134-0084131

IBAN: TR36 0004 6001 3403 6000 0841 31

Detoksta yapmam gerekenleri nasıl göndereceksiniz?

Detoks programı yazan butona tıklayın. Gereken kayıt ve satın alma işlemini yaptıktan sonra ödeme dekontunuzu +90 539 939 41 11’nolu  WhatsApp hattımıza gönderin.

Ödeme onayının ardından Üye Girişi  yaptığınızda açılan Hesabım sayfasında yer alan Seminerler / Eğitimler  bölümünden detoks programı sayfasına erişebileceksiniz. Detoks programıyla ilgili tüm bilgileri bu bölümden takip edebilirsiniz.

Hiç detoks yapmadım, beslenmemden neleri çıkarmam gerekecek?

Kademeli olarak hayvansal besinler, unlu, şekerli ve işlenmiş gıdalar bırakılacak. Haftalık programlarda beslenmenizle ilgili neler yapmanız gerektiği açıklanacak. Yenebilecek besinler ve yenmemesi gerekenlerin bilgisiyle kendi yeme düzeninize göre menülerinizi düzenleyebileceksiniz.

Bionsmart kullanmadan detoks yapabilir miyim?

İlkbahar Detoks Programının başarısı için Bionsmart ve belirtilen diğer destek ürünlerin kullanılmasını öneriyoruz.

Çok yoğun çalışıyorum detoks yapabilir miyim?

Detoks programımız kesinlikle bir aç kalma programı değildir. Son aşamasına kadar enerjinizde herhangi bir azalma hissetmezseniz. Son boşaltım gününü kendinize ayırıp evde geçirmeniz uygun olur.

Hamileyim/emziriyorum detoks yapabilir miyim?

Hayır. Hamile ve emzirenlere detoks önermiyoruz.

Önceki detoks programı katılımcılarımızdan gelenler

L. S.
2019 Sonbahar

Ben bu detoks programını sizden destek alarak yaptığım için çok memnunum. Emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Detoks sürecinde her güne bir niyetle başlama alışkanlığımda 2. Haftada bana ait olmayanları bırakmaya niyet ediyorum dedim ve 😊 dişlerimdeki tek kanal tedavisi olan dişimin üzerine basamaz oldum 😊
10 gün devam etti bu sızı ve kendini hissettirme hali. Çok şükür şu anda herşey yolunda. Arınma bana çok iyi geldi. Çokkkk teşekkürler , iyi çalışmalar

G. İ.
2019 Sonbahar

sevgili unal bey
ve sevgili yardimcilari 🙂
sizlere vesile oldugunuz seye sukran doluyum.
gecen sene de programa dahil olmustum o zaman turist gibiydim
bu sene ise sanki ev sahibi 🙂
bagirsak ve safra kesesinden arinmalar yasadim.
niyetim de ozgurlesmek ve kendimi gerceklestirmek uzerineydi..
cok sukur tum niyetlerim kabul gordu.
farkindaligim arti ve artik sakin biriyim.
odagimi guzele cevismis, seyretmekteyim olani.
cok sukur..
yazin gunesten oldugunu dusundugum fakat beslenerek, niyet ederek
gecmesine tanik oldugum cilt lekerim,uzerimde agirlik olarak tasidigim fazla
kilolarim, kendimi arkasina gizledigim bir cok duygumla sevgiyle vedalastik.
her an tazeleniyorum ve biliyorum ki ben ozgurlestikce kendimle bulusma yolunda,
aradigim huzuru, barisi, sevgiyi buluyorum..
cok sukur ki bizi bulusturana
vesile olana
ve bu yaziyi okuyan sevgili yardimcilara 🙂
birlikte yurudgumuz bu yolda biraktiklarimiz huzur, baslananlar cesaret versin
kalbimleee

(dilerim mart detoks programinda da birlikle yol olalim, butunle kavusalim)

N. Y.
2019 Sonbahar

17/11/2019 detoksumun son boşaltım günüydü ve bitirmeye niyet ederek sizin mesajlarınızı defalarca okuyarak ve dinleyerek içimdeki gücü bırakmayıp sakinlikle tüm gün hatta ertesi gün devam edecek şekilde boşaltımımı tamamladım ve tam da yazdıklarınız gibiydi.
Çok şükür ediyorum ve inanıyorum ki sizleri tanımam tesadüf değildi, BEN HAZIRDIM💫
Başta size olmak üzere tüm ekibinize gönülden sonsuz teşekkürler;
her şey gönlünüzce olsun♾❤️💎

A. V.
2019 Sonbahar

Detoks programını boşaltımın 3. gününde istifralardan dolayı tam anlamıyla tamamlayamasam da detoks, benim için bedenen sağlıma dokunan gıdaları farketmemi, bugüne kadar olmayan enerjimi kazanmamı ve birçok düşünceden arınmama kapı açtı.
Benim gibi bir çok insanın hayatına dokunuyorsunuz.
Desteğiniz ve emeğiniz için çok teşekkürler.

H. K.
2019 Sonbahar

Sizinle başladığımız sonbahar detoksu çok güzel bir arınma ile sona erdi. Bu arınma bana sadece bedensel değil, ruhsal olarak da çok büyük fayda sağladı. Eminim katılan diğer arkadaşlar da aynı sonuca varmışlardır. 

Evet kilolarımla da vedalaştım, (hem de 8 kg) ama esas önemlisi şimdiye kadar bedenime yaptıklarımı ve neden bunlara ihtiyacım olduğunu fark etmem oldu. Sizlerin çalışmalarından öğrendiklerimi deneyimleme fırsatım, hayatı okuyabilme adına fark ettiklerim de cabası. 

Son derece uyuşuk ve atalette olduğum, yerimden bile kalkmaktan imtina ettiğim,  gelecek planı olmayan bir halde idim. Bu halimi bırakıp harekete geçebilmek niyeti ile çok içten gelerek başladığım detoks süreci  kolaylıkla devam etti ve şükürler olsun ki değişim ve dönüşüm sürecimin hızla başladığına tanıklık ettim. Bu halimi o kadar sevdim ki çok mutluyum. Yardımlarınıza, rehberliğinize, bizlerin farkındalığı için çabalarınıza minnettarım.

Yollarımızı kesiştirdiği için yaratıcıya şükrediyor, sizlere gönülden teşekkür ediyorum.

Nice çalışmalarda birlikte yol alabilmek niyeti ile.  

C. A.
2019 Sonbahar

Merhaba detoksum bitti üzerinden henüz tam bir hafta geçmemesine rağmen bomba gibiyim 🙂 Öncelikle bedensel bir detoks olmasının ötesinde kendi benliğime yeniden bakmamı ve kendimi objektifçe tanımamı sağladı bana.. Detoks süreci özellikle boşaltım günleri benim için oldukça zor oldu fakat dünyadaki nimetlerin farkına vardım, ruhumda bırakamadıklarımın yaptığı ağırlığın bedendeki yansımalarını deneyimledim.. Harfiyen uygulayamadıklarım olmasına rağmen son boşaltım gününde Safra Taşları ve Bağırsak plaklarının vücudumu terkettiğini görmek harikaydı 🙂 Şimdi çocuklar gibi hareketli ve coşkuluyum..Bu süreçte üç defa grip enfeksiyonu yaşadım ama kendimi hiç bu kadar zinde ve yenilenmiş hissetmemiştim. 29 yaşımda bu arınmayı ve doğuşu kendime hediye ettiğim için son derece mutluyum..Sizlere teşekkürlerin en büyüğünü sunuyorum Ünal GÜNER ve Tüm Ekibi; iyi ki katıldım aranıza ve bu günüme ŞÜKÜRLER olsun ..( -6 kilo gitti ve inceldim)

R. Ç.
2018 Detoks

Bana irademi, istediğimde neler yapabildiğimin gücümü hatırlattı bu detoks. Kendime iyi baktığımda kendimi daha iyi hissettiğimi, hafif hissettiğim duygusunu hatırlattı. Sağlıklı beslenirsem ruhuma da destek olduğumu anladım. Detoks sonucunda kendimi kısıtlamadan 6 kg verdim.

A. B. Ç.
2018 Detoks

Merhabalar, ben bugün tamamladım, hafta içi çalıştığım için hafta sonunu tercih ettim. Cuma çok rahat geçti çorba, sıvı rahat idi. Dün sırf su içtim rahat geçirdim, baş ağrım ya da enerji kaybım olmadı. Genel süreçte glütensiz beslenmeye gayret ettim %85 başardım. Başaramadığım zaman kahveyi kafeinsiz soya sütlü içtim 1 adet. Et yemedim, yumurta ve süt ürünleri de. Tüm desteğiniz ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ediyorum. Kendimi hafiflemiş hissediyorum. Ünal Hocam ve Meltem Hocam gönlünüze sağlık, sevgiler.

G. B.
2018 Detoks

Merhaba ben detoksun bu medyatik hali yüzünden hep uzak durmuştum, bir de tabi ben aç kalamam diyordum. Sizin programınıza katılmam Darüşşafaka bağışını duyduğum an oldu. Yapamazsam bağış yapmış olurum dedim. Sizi tanıdığıma bir kez daha şükrettim. Bitimi tam benim doğum günüme geldiğinden kendime doğum günü hediyesi olarak detoks yaptım. Hep ruhsal arınma, içimin temizlenmesi olarak düşünmüştüm ama kilo vermek hiç aklıma gelmemişti. Sonuçta 4,5 kilo verdim. Kendimi harika hissediyorum. Kendime döndüğüm, nefes ve meditasyonlarla ve yogayla desteklediğim bu süreçte 40.yaşım en güzel hediyeymiş. Çok teşekkür ederim bu süreçte sizinle olmak, destekleniyor olduğunu hissetmek de harikaydı. Beslenme alışkanlığımda kalıcı değişimler oldu, olacak. Çok teşekkürler. Düşünsel bir rahatlama, alan açılması da olduğunu da hissediyorum. Bedenimi izlemek arzu ve isteklerimin neler olduğunu, ne için olduğunu görmek gibi birçok deneyim yaşadım.

G. İ.
2018 Detoks

Merhabalar sonuçları paylaşmak için erken olabilir fakat deneyimlerimi paylaşmak isterim; öncelikle detokstan önce hipoglisemim vardı ve kesinlikle 2 saat üzeri aç kalamıyordum ve 3 ana 4 ara öğün besleniyordum, baş dönmem ve uyuşma oluyordu. Bu tamamen bitti, artık günde 2 öğün yeterli geliyor. Glütensiz beslenmenin bu kadar kolay ve verimli olacağını hiç düşünmemiştim, artık deneyimliyorum. Bir de düzensiz regllerim vardı 6 aydır da regli olamıyordum. Detoksun ilk haftası regli oldum ve artık düzene giriyor. Bir de yüzümde güneş lekeleri vardı onlar da artık yoklar cildim pırıl pırıl. Vesile olduğunuz her şey için teşekkür ederim. Kitaplarınız da harika, sevgiler…